• fast-faithful
  • anywhere-anytime

Foto CandyBox Images / Copyright © 2013

Novinky pro rok 2016

1duben

Změna majitele společnosti ...

Vážení zákazníci, sdělujeme Vám, že 100% vlastníkem společnosti Sázavanet s.r.o. se stala firma STARNET, s. r. o., Ant. Barcala 1446/26A, 370 05, České Budějovice. V současné době probíhá celková inovace sítě a výrazné navyšování rychlosti internet. připojení a rozšíření služeb o IPTV. Seznam poskytovaných programů najdete zde: http://www.starnet.cz/televize Pokud máte zájem o naše služby, tak neváhejte a kontaktujte nás.


19leden

IPTV ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme nabídku našich služeb o IPTV. Seznam poskytovaných programů najdete zde: http://www.starnet.cz/televize Pokud máte zájem o naše služby, tak neváhejte a kontaktujte nás.


Archiv pro rok 2015

20červenec

Rozšíření naší sítě (Střechov) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Keblov, s mimořádně nízkým tarifem 199,- Kč/měsíc. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


7květen

Rozšíření naší sítě (Keblov) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Keblov, s mimořádně nízkým tarifem 150,- Kč/měsíc. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


27březen

IPTV ...

Připravujeme pro Vás bohatou nabídku IPTV, která bude obsahovat přes 60 TV programů, z toho 30 v českém nebo slovenském jazyce a vybrané programy v HD kvalitě. Předpokládaný termín spuštění této služby je 8/2015.


1únor

AKCE 2015 ...

S NÁMI UŠETŘÍTE... Při přechodu od jiného poskytovatele je instalace ZDARMA a cena činí pouhých 199,- Kč vč. DPH za měsíc. Pokud máte zájem o naše služby tak neváhejte a kontaktujte nás.


Archiv pro rok 2014

5listopad

Rozšíření naší sítě (Budčice) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Budčice u Vlastějovic, s mimořádně nízkým tarifem 150,- Kč/měsíc. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


2září

Rozšíření naší sítě (Syrov, Děkančice, Hroznětice, Nečice) ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, rozšířili jsme naši síť do výše uvedných obcí. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti těchto nových lokalit, tak neváhejte a kontaktujte nás.


25květen

Rozšíření naší sítě (Senožaty) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Senožaty. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


10březen

Rozšíření naší sítě (Vrbka) ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, rozšířili jsme naši síť do obce Vrbka. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


29leden

Rozšíření naší sítě (Pavlov) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Pavlov u Ledče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


3leden

AKCE 2014 ...

Přejeme Vám mnoho úspěchů v roce 2014 a zároveň jsme pro Vás připravili výhodnou cenu internetového připojení, která při předplatném na 12 měsíců činí pouhých 199,- Kč vč. DPH za měsíc. Informace pro stávající zákazníky: Starší verze tarifů jsou zachovány s původními parametry. Pokud chcete jako zákazníci sítě Sázavanet přejít na tarify nové, stačí nás kontaktovat na této emailové adrese: info@sazavanet.cz


18prosinec

Výluka ...

Dne 18.12.2013, v čase 08:00-10:00 hod., proběhne plánovaná výměna páteřního spoje, což se projeví výpadkem poskytovaných služeb a to 2x 30min ve výše uvedeném časovém rozmezí. Neustále pro naše klienty síť vylepšujeme a zkvalitňujeme, děkujeme vám za pochopení.


21listopad

Rozšíření naší sítě (Prosíčka) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Prosíčka. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


22říjen

Další vysílač v obci Bělá ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, jsme rozšířili naši síť o další část obce Bělá. Nyní je tato lokalita plně vykryta. Pokud máte zájem o naše služby, tak neváhejte a kontaktujte nás.


2říjen

Výpadek el. proudu v obci Bělá, Hradec ...

Dne 3.10.2013 v době od 8 -17 hodin dojde k plánovanému přerušení dodávky elektrického proudu od VČE, v okolních lokalitách které využívají vysílače ve vyše uvedených obcích bude připojení k internetu omezeno, děkujeme za pochopení.


18září

Další vysílač v obci Všebořice ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, jsme rozšířili naši síť o další část obce Všebořice. Nyní je tato lokalita plně vykryta. Pokud máte zájem o naše služby, tak neváhejte a kontaktujte nás.


11září

Rozšíření naší sítě (Habrek) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Habrek. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


25srpen

Rozšíření naší sítě (Pertoltice) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Pertoltice. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


15červenec

Rozšíření naší sítě (Dubina) ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, rozšířili jsme naši síť do obce Dubina u Zruče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v této obci, tak neváhejte a kontaktujte nás.


9červenec

Rozšíření naší sítě (Kotoučov u Bohdanče) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Kotoučov. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


11červen

Rozšíření naší sítě (Všebořice) ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, rozšířili jsme naši síť do obce Všebořice. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


6červen

Rozšíření naší sítě (Vlastějovice) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Vlastějovice a zároveň pro zákazníky této obce připravili AKCI - 6 měsíců připojení k síti internet zcela ZDARMA. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


30květen

Další vysílač v obci Horka II ...

Vážení zákazníci, pro velký zájem o rychlé, stabilní a cenově výhodné internetové připojení, jsme rozšířili naši síť o další část obce HORKA II. Nyní je tato lokalita plně vykryta. Pokud máte zájem o naše služby, tak neváhejte a kontaktujte nás.


17květen

Rozšíření naší sítě (Prostřední Ves, Šlechtín, Řeplice) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Prostřední Ves, Šlechtín, Řeplice. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


15květen

Rozšíření naší sítě (BOHDANEČ) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce BOHDANEČ. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


23duben

Rozšíření naší sítě (Podivice) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Podivice u Humpolce. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


7březen

Přerušení dodávek elektřiny Zruč n. Sáz ...

Vážení zákazníci, z důvodu přerušení dodávek elektřiny ve Zruči n. Sáz., bude v těchto dnech omezený provoz internetového připojení ve městě a přilehlých obcích. Termíny výpadku naleznete zde.


15únor

Rozšíření naší sítě (Kozlov) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Kozlov u Ledče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


21leden

Rozšíření naší sítě (Horka) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Horka u Zruče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


5leden

Plánovaný výpadek naší sítě ...

Termín výluky: 12.1.2013 14:00-19:00 s výpadkem 2x 30min v tomto čase. Důvodem výluky je výměna páteřního spoje. Bližší dotazy ohledně plánovaného výpadku internetu Vám zodpovíme telefonicky. Děkujeme za pochopení.


2leden

Rozšíření naší sítě (Ledeč n. Sáz.) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do města Ledeč n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


Archiv pro rok 2012

1prosin

Rozšíření naší sítě (Bělá) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Bělá u Ledče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


1říjen

Rozšíření naší sítě (Loket) ...

Vážení zákazníci, dnes došlo k rozšíření sítě do obce Loket u Čechtic. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte v blízkosti této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


1září

Rozšíření naší sítě (Hradec) ...

Vážení zákazníci, rozšířili jsme naši síť do obce Hradec u Ledče n. Sáz. Pokud máte zájem o naše služby a bydlíte poblíž této nové lokality, tak neváhejte a kontaktujte nás.


Archiv pro rok 2011

21říjen

Máte problémy s PC ...

Potřebujete opravit Vaše PC, notebook nebo jen náplň do tiskárny? Navštivte prodejnu HFComp, PC pohotovost - na adrese 1.Máje 106, 285 22 Zruč nad Sázavou. Vedoucím pobočky Zruč je p. Zich, kontaktní telefon 606 943 596. Pro podrobnější informace o firmě navštivte www stránky http://www.hfcomp.cz kde se dozvíte vše potřebné.