Nastavení sítě

Všichni zákazníci, kteří jsou připojeni "vzduchem", neboli jejichž přijímací anténa je namířena na Access Point (vysílač), nevyplňují kolonky v okně protokol sítě Internet (TCP/IP), nýbrž označují možnost získat adresu automaticky. Totéž platí i pro získání adres serverů DNS.

Protokol TCP/IP v.4 Získat adresu automaticky

U zákazníků, kteří jsou připojeni v panelových domech kabelem UTP (8-mi žilový kabel vedený z chodby), je situace odlišná. Zákazník má adresu pevně přidělenou poskytovatelem připojení a ve většině případů má údaje pro nastavení sitě uvedeny ve smlouvě o připojení. Pokud tomu tak není, kontaktujte nás, vaše údaje vám ochotně sdělíme po telefonu či e-mailem.

Co se týče serverů DNS, tak ty jsou pro všechny zákazníky připojené kabelem UTP stejné. DNS 1: 212.158.128.2, DNS 2: 212.158.128.3

Nastavení pro programy Outlook Express, Microsoft Outlook - server odchozí pošty (SMTP): smtp.t-email.cz


Další informace

Rychlostní test:

Máte podezření, že vám internet nejde, tak rychle, jak by jít měl? Neváhejte a změřte si jeho rychlost pomocí níže uvedeného rychlostního testu přímo zde na našich stránkách.

Rychlostní test vyžaduje novější verzi Adobe Flash. Prosím nainstalujte novější verzi.

Pokud máte zájem o ještě podrobnější test rychlosti vašeho připojení můžete navštívit oficiální webovou stránku na adrese www.speedtest.net.


Instruktážní videa:

Zde najdete instruktážní video které vám usnadní nejen správné nastavení vašeho připojení ...